BESOB VE TÜMŞAD ARASINDA PROTOKOL

Bursa Soğutucu Bobinaj Elektrikli Ev Aletleri Yapımcı ve Onarımcıları Odası, önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Bursa’da ikamet eden TÜMŞAD üyeleri, teknik servislerden ücretsiz olarak faydalanabilecek. İmza töreninde konuşan Bursa Soğutucu Bobinaj Elektrikli Ev Aletleri Yapımcı ve Onarımcıları Odası Başkanı Recep Hakan Ziya, “265’e yakın üyeye sahibiz. Beyaz eşya, klima, kombi ve benzeri eşyalarının teknik servisini veren üyelerimiz var. Odamızın üyelerine verilen teknik eğitimlerin yanı sıra bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldık. ‘Mesleğine sahip çık’ kampanyası ile Bursa’da 4 meslek lisesine 80 bin liralık bir destek verdik. Geleceğin teminatı olan gençleri hiçbir zaman unutmadığımızı göstermiş olduk” dedi. TÜMŞAD ile imzalanan protokol ile Bursa ve merkez ilçelerde bulunan gazi ve şehit yakınlarının beyaz eşya, kombi, klima, televizyon ve benzeri eşyalarına bir yıl boyunca ücretsiz onarım ve bakım yapılacağını belirten Ziya, “Bu vatan canını veren şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Onların yanında olduğumuzu bilmelerini istedik” dedi.

Oda Başkanı Recep Hakan Ziya, 2019 yılında yukarıda belirtmiş olduğumuz görüşme ve anlaşma gereği bu yıl tekrardan BESOB ve TÜMŞAD arasında protokol imzalanarak şehit ve gazi ailelerine destekler devam edecektir. 

TÜMŞAD Başkanı Metin Şenol, BESOB’ a bağlı Bursa Soğutucu Bobinaj Elektrikli Ev Aletleri Yapımcı ve Onarımcıları Odası yöneticilerine ve işverenlerine göstermiş oldukları duyarlı davranışlarından dolayı teşekkürlerini iletti.