FIRAT KARAKOÇ U İŞ YERİNDE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şubesi Başkanlığı, Bursa Esnaflarından Fırat KARAKOÇ’ u iş yerinde ziyarette bulundular.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı Metin ŞENOL ve yönetim kurulu üyesi, Bursa Esnafımız Fırat KARAKOÇ’ u işyerinde ziyaret ettiler. Dernek Başkanı ŞENOL Sayın KARAKOÇ’ u iş yerinde ziyaret ederek bir çayını içmek halini ve hatırını sormak dernek ve gazi şehit ailelerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etmek amacı ile geldiklerini ifade ettiler.

Bursa esnaflarından olan Sayın Fırat KARAKOÇ kendilerinin de ellerinden geldiği kadar gerek dernek gerekse gazi ve şehit ailelerine destek olmaya çalıştıkların, kendilerini rahat ve huzur içerisinde iş yerlerine evlerine gelip gide biliyorsak şehit ve gazilerimizin sayesindedir. Bu yüzden her daim ailelerimizin yanında yer alacaklarını ifade ederken kendilerini ziyarete gelen Dernek Başkanı Metin ŞENOL ve Şehit Babası İsmail GÖKÇEN’ e teşekkürlerini iletti.

 

 

Paylaş