ÖZEL ŞAHİNKAYA ÖĞRENCİLERİNDEN ATA’YA SAYGI

Özel Şahinkaya öğrenciler ile gaziler 9 Kasım saat 21.05’ten 10 Kasım 09.05’e kadar 12 saat boyunca, Ata’ya Saygı Nöbeti tutarak, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü andılar.

Şahinkaya öğrencileri ile, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube yönetiminde bulunan gazi ve şehit aileleri, 9 Kasım saat 21.05’ten 10 Kasım 09.05’e kadar 12 saat boyunca, Ata’ya Saygı Nöbeti tutarak, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü saygı, özlem ve minnet ile andılar. ATATÜRK’ ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde, Şahinkaya öğrencileri başta olmak üzere veliler ve öğretmenlerin de katıldığı, Ata’ya Saygı Nöbeti 9 Kasım akşamı saat 21.05’te Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kampüs Okul Başkanı Fuat BAŞAK’ ın açılış konuşması ile başlayan törende ilk nöbeti Şahinkaya Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Rasim ŞAHİNKAYA, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dilay ŞAHİNKAYA ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube üyeleri tuttu. 12 saat boyunca ATATÜRK büstünün önünde meşalelerle 10 dakika süreyle tutulan Ata’ya Saygı Nöbeti, 10 Kasım sabahı 09.05’te Şahinkaya Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Rasim ŞAHİNKAYA ve Seva Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nurhan ŞAHİNKAYA’ nın nöbetiyle son buldu.

Dilay ŞAHİNKAYA, Hiç görmeden tanıdığımız, özlediğimiz ve hatta yaşadığımız Ata’mızı, aramızdan ayrılışının 85. yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. Özel Şahinkaya okulları olarak, Bizler de Türk gençliğine bayramı, bayrağı, ulusu ve vatanı hediye eden ATATÜRK’ ün geçirdiği en zor geceyi tekrar yaşayarak daha yüce bir hale getiriyoruz” dedi.

 

Paylaş