Sayın

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul

Ve Yetimleri Derneği Üyelerine

Çok Kıymetli Şehit Ailelerimiz ve Değerli Gazilerimiz;

Bursa’ da, şehitlerimizin siz değerli emanetleri ve gazilerimizle birlikte 2020 yılını geride bırakarak yeni bir yıla daha adım atıyoruz. 2021 yılının ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve insanlık alemi için barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.

2020 Yılı maalesef tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Korona Virüsü ile mücadele içerisinde geçmiştir. Bununla birlikte gerek sınırlarımız içerisinde gerekse de sınırlarımız dışında güvenlik kuvvetlerimizin yazdığı destan şehitlerimize Bu vatan sahipsiz değildir ‘Bıraktığınız emaneti kanımızın son damlasına kadar savunacağımızdan emin olunuz’ mesajıdır. Ülkemizin çıkarları için dünyanın farklı yerlerinde görev yapan tüm güvenlik kuvvetlerimize başarılar diliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, milli ve manevi değerlerimizin korunması ve savunmasında şehit olan tüm şehitlerimize Cenab- ı Hak’ tan rahmet; gazilerimize de acil şifalar diliyorum. 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyor, siz değerli şehit aileleri ve gazilerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.

Yakup CANBOLAT

VALİ