KESTEL BELEDİYE BAŞKANININDAN GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET

Kestel Belediye Başkanı Önder TANIR Başkan Yardımcısı Sayın Hasan ARAS ilçe Meclis üyeleri Safiye DEMİRLİ ve Polat AHMET Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanlığını ziyarette bulundular.

Dernek Başkanı Metin ŞENOL ve yönetim kurulu üyeleri ile karşıladı. Dernek Başkanı ŞENOL Mihraplı Şehitlik Anıtını gezdirerek bilgilendirmelerde bulunurken dünya ve ülkemizde yaşanan virüs nedeni ile faaliyetlerine ara verdiklerini yasakların tamamen kalkması sonrası bu alanda birçok faaliyet ve projelerini Kestel Belediyesinin desteklerini alarak gerçekleştirmek istediklerini ifade etti, Dernek Başkanı ŞENOL gazi ve şehit aileleri ile ilgili bazı projelerini de dile getirdi. Ziyaretlerinden dolayı Kestel Belediye Başkanı Sayın Önder TANIR, Başkan Yardımcısı Sayın Hasan ARAS, ilçe Meclis üyeleri Safiye DEMİRLİ ve Polat AHMET’ a şahsı ve gazi şehit aileleri adına teşekkürlerini iletti

Kestel Belediye Başkanı Önder TANIR Dernek Başkanı Metin ŞENOL’ a yönetim kurulu üyelerine ve gazi, şehit ailelerine saygı ve sevgilerini iletti. Sayın TANIR gazi ve şehit ailelerine ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Kestel Belediye Başkanı ve yöneticileri olarak ilçemiz de ve ya ulaşa bildiğimiz her noktada ailelere destek olmak onların tüm ihtiyaçlarını ve işlerini kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını, Mihraplı Şehitlik Anıtının Bursa İline ayrı bir güzellik katığını gazi ve şehit ailelerine yaraşır bir yer olduğunu ifade etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder TANIR mukaddes değerler için canlarını ve uzuvlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimizi rahmetle minnetle anar hayatta olan gazilerimize sağlıklı ömürler dilerim dedi. Başkan Önder TANIR Dernek Başkanı Metin ŞENOL’ a yönetim kurulu üyelerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekküllerini iletti.