JANDARMA ALBAY MUSTAFA ÇEKİÇ İ ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanlığı Bursa Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığına atanan Jandarma Albay Mustafa ÇEKİÇ’ i ziyaret ettiler.

Kütahya İl Jandarma Komutanı olarak görev yapan Jandarma Albay Mustafa ÇEKİÇ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından imzalanarak Resmi Gazete' de yayımlanan kararnameyle Bursa Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığına getirildi. Bursa Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı görevine başlayan Jandarma Albay Mustafa ÇEKİÇ’ i TÜMŞAD Dernek Başkanı Metin ŞENOL ile yönetim kurulu makamında ziyaret ederek Albay Mustafa ÇEKİÇ’ e başarılar dilediler.

Işıklar Komutanı Jandarma Albay Mustafa ÇEKİÇ’ gazi ve şehit aileleri ile görevim boyunca her daim yan yana olduk gazi ve şehit ailelerinin yaşamış oldukları can ve uzuv kayıplarını içimizde yaşadık yaşamaya devam ediyoruz. Bunun bilincinde olarak gazi ve şehit ailelerini temsil eden siz ve ailelerinizin her zaman yanında olduk olmaya devam edeceklerini ifade ederken ziyarete gelen Denek Başkanı Metin ŞENOL ve yönetim kuruluna teşekkür etti.