ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı, Şehit Annesi Gülbeyaz ŞENTÜRK’ ü evinde ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube üyesi olan aynı zamanda dernek yönetim kurullarında çeşitli görevlerde yer alan ve aynı zamanda topluma örnek insanlar yetişmesinde öncülük eden Öğretmen, Şehit Babası Alibey ŞENTÜRK geçtiğimiz aylarda geçirmiş olduğu ameliyat sonucu vefat etmişti. Dernek Başkanı Metin ŞENOL, Şehit Annesi Gülbeyaz ŞENTÜRK ve şehit kardeşi Erol ŞENTÜRK’ ü evlerinde ziyaret etti. Şehit Annesi Gülbeyaz ŞENTÜRK, Alibey’ in telefonunu açık tutuğunu arayanlar Alibey hayattaymış gibi arayıp hal hatır sorduklarını, oğlunun ve eşinin yokluğuna alışmaya çalıştığını ifade ederken bu gibi ziyaretlerin kendisini çok memnun ettiğini söyledi.

Dernek Başkanı Metin ŞENOL fırsat buldukça gazi ve şehit ailelerini ziyaretler gerçekleştirdiklerini, Ramazan Bayramı dolayısıyla, Şehit Annesi Gülbeyaz ŞENTÜRK’ ü ziyaret ederek bayramını kutlayıp varsa talep ve isteklerini dinlediğini söyledi. Sayın ŞENOL, Şehit Şenol ŞENTÜRK ve Şehit Babası Alibey ŞENTÜRK’ e Allahtan rahmet Şehit Annesi Gülbeyaz ŞENTÜRK’ e baş sağlığı ve sabırlar diledi.

 

 

Paylaş